Członkowie Klastra

Agencja Kreatywna Producer

Adres:
ul. Ściegiennego 252, 25-116 Kielce

info@producer.pl
www.producer.pl
PRODUCER = zaangażowany, doświadczony i odpowiedzialny zespół utalentowanych programistów, projektantów stron internetowych i specjalistów ds. marketingu.
Łączymy kreatywność z wiedzą techniczną w celu osiągnięcia wymiernych korzyści dla naszych klientów. Pracujemy nad udoskonaleniem twojej marki oraz sprzedaży produktów i usług. Mocno wierzymy i popieramy prostotę w każdym działaniu. Uważamy, że każda strona internetowa powinna być prosta, aby transakcje biznesowe odbywały się szybko i sprawnie. Możesz dowiedzieć się więcej o nas i naszym podejściu do pracy, czytając nasz blog.
Naszym długoterminowym celem jest dostarczanie kompleksowych usług marketingu internetowego na najwyższym poziomie.
Osiągamy ten cel dzięki codziennej twórczej i systematycznej pracy. Prawdopodobnie słyszałeś to wiele razy, ale różnimy się od innych agencji. Naprawdę!
Podchodzimy indywidualnie do klienta przez:
  • Wsłuchiwanie się w jego potrzeby
  • Ciężką pracę, czasami w nocy, w celu rozwiązania problemów
  • Aktywne korzystanie z najnowszych narzędzi internetowych
  • Częste używanie "starych" zapomnianych przedmiotów, takich jak papier i ołówek ..., aby stworzyć wizję
Wierzymy głęboko w stare i nowe pomysły, ponieważ znamy branżę, a nasza praca polega na zamianie tych pomysłów na efekty i realne zyski w Internecie.

Powrót »

Kim jesteśmy?

FutureHub Klaster ICT to powiązanie kooperacyjne powstałe z inicjatywy Kieleckiego Parku Technologicznego. Misją klastra jest budowa silnego ośrodka współpracy branży IT/ICT w Polsce.

Więcej »

Co robimy?

Podejmujemy działania i inicjatywy wspomagające rozwój i funkcjonowanie podmiotów gospodarczych z branży IT/ICT.

Więcej »


		
		
Central Europe Cooperating For Success European Regional Development Found

Projekt "Central European Living Lab for Territorial Innovation" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu dla Europy Środkowej.