Członkowie Klastra

Przedsiębiorstwo Handlowe "NET com" Grzegorz Czerwiński

Adres:
ul. Domaniówka 1/1 B, 25-413 Kielce

biuro@netcom.kielce.pl
www.netcom.kielce.pl

Jesteśmy firmą informatyczną istniejącą od 1997 roku. Od początku naszego istnienia koncentrujemy się na zdobywaniu fachowej wiedzy zarówno w dziedzinie sprzętu komputerowego jak i oprogramowania. Nasze umiejętności pozwalają nam na oferowanie kompleksowych usług na najwyższym poziomie, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty Partnerów największych producentów sprzętu komputerowego i oprogramowania m.in.: Microsoft, HP, Fortinet, Acronis, VMware.

Dzięki tym umiejętnościom i wiedzy zdobyliśmy zaufanie Klientów. Nasza obsługa obejmuje szerokie spektrum działalności zarówno od strony logistycznej (dostawa sprzętu i oprogramowania), serwisowej (stałe umowy serwisowe, outsourcing ), jak i wsparcia technicznego. Nasza firma szczególny nacisk kładzie na kompleksową obsługę klienta. Doświadczenie, które zdobyliśmy poprzez szereg wdrożeń systemów informatycznych, pozwala nam oferować usługi i sprzęt na najwyższym poziomie.

Oferujemy Państwu takie usługi jak:
• kompleksowe wykonanie serwerowni wraz z doradztwem, wdrożeniem, obsługą i serwisem
• budowę i zabezpieczenia sieci komputerowych
• wirtualizację zasobów komputerowych
• sprzedaż sprzętu komputerowego wszystkich znanych światowych producentów
• serwis komputerowy (PC, notebooki, drukarki etc.)
Dodatkowo od kilku lat nasza firma posiada certyfikat Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych SA w Warszawie uprawniający do prowadzenia Punktu Rejestracji Polskiego Centrum Certyfikacji Elektronicznej SIGILLUM.

Współczesne technologie informatyczne wyposażają przedsiębiorstwa w najróżniejsze narzędzia wspierające je w codziennej działalności, nie wyobrażamy sobie życia bez komputerów, sieci, Internetu. Jednak systemy komputerowe wymagają ciągłego nadzoru specjalistów. Czy można tego dokonać bez ich zatrudniania?
Odpowiedzią jest outsourcing - wirtualny dział informatyki.
Pragniemy zaoferować Państwu naszą pomoc w zarządzaniu systemem informatycznym, w rozwiązywaniu codziennych problemów użytkowników, w podejmowaniu decyzji dotyczących sprzętu i oprogramowania. Wprowadzimy w tajniki Internetu. Zadbamy o bezpieczeństwo systemu informatycznego.

Naszymi klientami są zarówno firmy nie zatrudniające własnych informatyków jak i posiadające własne działy informatyczne. W obu przypadkach mamy do zaoferowania wiedzę wynikającą ze stałej współpracy z producentami i dystrybutorami sprzętu i oprogramowania oraz ciągle podnoszonych kwalifikacji.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o możliwościach stwarzanych przez nowoczesne technologie informatyczne i zapoznać się z naszą pełną ofertą, uprzejmie prosimy o kontakt.


Powrót »

Kim jesteśmy?

FutureHub Klaster ICT to powiązanie kooperacyjne powstałe z inicjatywy Kieleckiego Parku Technologicznego. Misją klastra jest budowa silnego ośrodka współpracy branży IT/ICT w Polsce.

Więcej »

Co robimy?

Podejmujemy działania i inicjatywy wspomagające rozwój i funkcjonowanie podmiotów gospodarczych z branży IT/ICT.

Więcej »


		
		
Central Europe Cooperating For Success European Regional Development Found

Projekt "Central European Living Lab for Territorial Innovation" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu dla Europy Środkowej.