Członkowie Klastra

SUPERFRAME Robert Kaniszewski

Adres:
Al. IX Wieków Kielc 6/36, 25-516 Kielce

biuro@superframe.pl
www.superframe.pl

Jesteśmy studiem projektowym specjalizującym się w komunikacji wizualnej. Łącząc klasyczne zasady projektowania z mocą nowych technologii, tworzymy atrakcyjne, nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

W maju 2014 r. wyodrębniliśmy markę Thanks, która jest odpowiedzialna za tożsamość i strategię komunikacji marki, zakup mediów i skuteczną aktywację konsumencką z wykorzystaniem właściwych kanałów dotarcia.

Dzięki temu połączeniu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę marki.

Ekspercką wiedzę łączymy z elastycznością butiku kreatywnego. Działamy w branży Digital w obszarze marketingu zintegrowanego. Z nieustającym entuzjazmem wykorzystujemy zmieniające się narzędzia reklamy interaktywnej i tradycyjnej. Wierzymy w przemyślaną strategię, przyciągającą uwagę kreację i realizację, która angażuje konsumentów.


Powrót »

Kim jesteśmy?

FutureHub Klaster ICT to powiązanie kooperacyjne powstałe z inicjatywy Kieleckiego Parku Technologicznego. Misją klastra jest budowa silnego ośrodka współpracy branży IT/ICT w Polsce.

Więcej »

Co robimy?

Podejmujemy działania i inicjatywy wspomagające rozwój i funkcjonowanie podmiotów gospodarczych z branży IT/ICT.

Więcej »


		
		
Central Europe Cooperating For Success European Regional Development Found

Projekt "Central European Living Lab for Territorial Innovation" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu dla Europy Środkowej.