Członkowie Klastra

PW Interbit Sp. z o.o.

Adres:
ul. Krakowska 62/9, 25-701 Kielce

interbit@interbit.com.pl
www.interbit.com.pl
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Interbit Sp. z o.o., powstała w 1987r. jako jedna z pierwszych firm informatycznych w ówczesnym województwie kieleckim.Początkowo zajmowała się montażem i dystrybucją sprzętu komputerowego oraz serwisem drukarek. Od 1997r. oferta została rozszerzona o projektowanie i budowę sieci komputerowych oraz o usługi internetowe świadczone za pośrednictwem własnych serwerów, dostarczanie Internetu zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych poprzez wifi oraz łącza dzierżawione. W tym czasie firma Interbit rozpoczęła również obsługę informatyczną firm. W 2005r. do oferty został wprowadzony VOIP. Od 2008r. firma przestała świadczyć usługi powszechnego dostępu do Internetu a większy nacisk został położony na budowę central telefonicznych w oparciu o asterisk, hosting oraz obsługę firm w modelu outsorcingowym.
Budowa central telefonicznych w oparciu o asterisk, hosting, VOIP, tworzenie stron www, obsługa firm w modelu outsorcingowym. projektowanie i budowa sieci komputerowych.

Powrót »

Kim jesteśmy?

FutureHub Klaster ICT to powiązanie kooperacyjne powstałe z inicjatywy Kieleckiego Parku Technologicznego. Misją klastra jest budowa silnego ośrodka współpracy branży IT/ICT w Polsce.

Więcej »

Co robimy?

Podejmujemy działania i inicjatywy wspomagające rozwój i funkcjonowanie podmiotów gospodarczych z branży IT/ICT.

Więcej »


		
		
Central Europe Cooperating For Success European Regional Development Found

Projekt "Central European Living Lab for Territorial Innovation" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu dla Europy Środkowej.