Członkowie Klastra

IT Helper

Adres:
ul. Zalesie 59, 25-825 Kielce

www.ithelper.pl
Firma IThelper.pl powstała w 2009 roku w ramach projektu BiznesStarter będącego wspólnym przedsięwzięciem Kieleckiego Inkubatora Technologicznego oraz Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego Jana Kochanowskiego w Kiecach. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej oraz budżetu państwa.Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą obsługą informatyczną firm i klientów indywidualnych. Do najważniejszych profili działalności firmy zaliczyć można tworzenie stron internetowych, projektowanie, budowę i administrację sieciami komputerowymi, bazami danych oraz wsparcie doradcze i techniczne. 
 
Posiadamy niezbędne kwalifikacje (mi. Certyfikaty Microsoft Certified Professional oraz Cisco Certified Network Associate) oraz doświadczenie do profesjonalnego świadczenia usług w zakresie informatyki. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, niewielkie firmy z kilkoma komputerami jak i duże przedsiębiorstwa zbudowane w oparciu o zaawansowaną infrastrukturę sieciową, serwerową (Microsoft, Linux, zaawansowane urządzenia sieciowe) oraz liczące nawet ponad 800 komputerów.
 
Dzięki nawiązaniu z nami współpracy zyskują Państwo podwójnie ponieważ dzięki fachowej obsłudze zredukują Państwo koszty utrzymania infrastruktury informatycznej oraz zmniejszy się jej awaryjność co bezpośrednio przekłada się na efektywną pracę Państwa firmy.Firma jest bardzo konkurencyjna cenowo, zapewnia bezpłatny dojazd serwisanta do klienta na terenie Kielc . Opłata za usługę pobierana jest tylko i wyłącznie w chwili rozwiązania problemu, w innym przypadku nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.

Powrót »

Kim jesteśmy?

FutureHub Klaster ICT to powiązanie kooperacyjne powstałe z inicjatywy Kieleckiego Parku Technologicznego. Misją klastra jest budowa silnego ośrodka współpracy branży IT/ICT w Polsce.

Więcej »

Co robimy?

Podejmujemy działania i inicjatywy wspomagające rozwój i funkcjonowanie podmiotów gospodarczych z branży IT/ICT.

Więcej »


		
		
Central Europe Cooperating For Success European Regional Development Found

Projekt "Central European Living Lab for Territorial Innovation" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu dla Europy Środkowej.