Członkowie Klastra

Mobisense

Adres:
Planty 16/205, 25-502 Kielce

www.mobisense.pl
Jesteśmy firmą pasjonatów Internetu oraz nowych technologii, działającą od 2013 roku pod marką Mobisense, lecz sięgającą swym doświadczeniem znacznie wcześniej. Jest to pierwsza agencja mobilna w regionie. Naszą pozycję budujemy poprzez ciągłe pogłębianie swoich umiejętności i pracę z klientami, ponieważ mamy świadomość nieustannego idynamicznego rozwoju rynku mobile. Wiemy, że nowatorskie myślenie jest drogą do sukcesu zarówno naszego jak i naszych klientów, dlatego staramy się wprowadzać w życie jak najlepsze pomysły, starannie dopasowane do potrzeb rynku, a jednocześnie efektywnie wykorzystujące zaawansowane technologie mobilne. Zależy nam na pełnym zadowoleniu każdego klienta, dlatego szczególnie ważny jest dla nas bezpośredni kontakt, umożliwiający szczegółową analizę jego potrzeb i celów.

Powrót »

Kim jesteśmy?

FutureHub Klaster ICT to powiązanie kooperacyjne powstałe z inicjatywy Kieleckiego Parku Technologicznego. Misją klastra jest budowa silnego ośrodka współpracy branży IT/ICT w Polsce.

Więcej »

Co robimy?

Podejmujemy działania i inicjatywy wspomagające rozwój i funkcjonowanie podmiotów gospodarczych z branży IT/ICT.

Więcej »


		
		
Central Europe Cooperating For Success European Regional Development Found

Projekt "Central European Living Lab for Territorial Innovation" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu dla Europy Środkowej.