Członkowie Klastra

INS Group sp. z o.o. sp.k.

Adres:
ul. Warszawska 21/12, Kielce

biuro@insgroup.pl
www.insgroup.pl
Firma oferuje kompleksowe ubezpieczenia osobowe, majątkowe, komunikacyjne i finansowe zarówno dla klienta indywidualnego, jak i biznesowego. Przeprowadzamy naszych klientów od początku do końca procesu zakupu ubezpieczenia, zawsze chętnie służąc radą ,wsparciem i elastycznymi rozwiązaniami.
Firma z branży ubezpieczeniowej, wyróżniająca się we wdrażaniu nowości technologicznych w swoje działania.Zależy nam na efektywnej komunikacji, dlatego dbamy, by nasz klient zaoszczędził czas i pieniądze. To dla naszych partnerów biznesowych tworzymy elektroniczne platformy sprzedażowej bazy danych. Staramy się znaleźć elastyczne rozwiązania i dostosować je do oczekiwań naszych odbiorców.Stawiamy na wszechstronne porozumienie z klientem, dając możliwość wyboru drogi kontaktu– zarówno sposobami konwencjonalnymi, jak i z wykorzystaniem metod IT. Jesteśmy otwarci na nowinki i chcemy uczyć i rozwijać się w ich stosowaniu.
 
Dla nas liczą się funkcjonalność, prostota i postęp. Chcemy poprawić skuteczność pracy naszego zespołu i wprowadzać nowoczesne technologie w każdą sferę naszych działań. 

Wspieramy regionalne inicjatywy rozwoju branży ICT, widząc w nich przyszłość naszej działalności.

Idziemy z duchem czasu, bo czujemy się Odpowiedzialni za Ciebie.

Powrót »

Kim jesteśmy?

FutureHub Klaster ICT to powiązanie kooperacyjne powstałe z inicjatywy Kieleckiego Parku Technologicznego. Misją klastra jest budowa silnego ośrodka współpracy branży IT/ICT w Polsce.

Więcej »

Co robimy?

Podejmujemy działania i inicjatywy wspomagające rozwój i funkcjonowanie podmiotów gospodarczych z branży IT/ICT.

Więcej »


		
		
Central Europe Cooperating For Success European Regional Development Found

Projekt "Central European Living Lab for Territorial Innovation" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu dla Europy Środkowej.