Członkowie Klastra

Infostar sp.j.

Adres:
ul. 1 Maja 149, 25-614 Kielce

kielce@infostar.com.pl
www.infostar.com.pl
Zakład informatyki Infostar powstał w 1989 roku jako firma specjalizująca się w projektowaniu oprogramowania dostosowanego do indywidualnych, często bardzo specyficznych potrzeb swoich Klientów.

Firma została założona przez doświadczonych informatyków z osiągnięciami w tworzeniu oprogramowania.

Do osiągnieć znajdujących się na naszym koncie można zaliczyć opracowanie Komputerowego Systemu Obsługi Kas Sklepowych, który został nagrodzony złotym medalem na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
Infostar świadczy kompleks usług związanych z komputeryzacją firm i przedsiębiorstw:

Projektuje i wykonuje usługi w zakresie sieci komputerowych i łączności modemowych. Poczynając od dostarczenia sprzętu, przez instalacje okablowania strukturalnego do konfigurowania serwerów.

Jest dostawcą markowych komputerów, drukarek i innych akcesoriów bez których trudno sobie dzisiaj wyobrazić nowoczesną firmę.
Projektuje i instaluje wysokiej klasy oprogramowanie w znacznym stopniu usprawniające zarządzanie firmą, sklepem, magazynem, hotelem lub restauracją! Należy przy tym zaznaczyć, że wszystkie nasze programy współpracują ze sobą w sieciach komputerowych, bez konieczności zmiany infrastruktury.

Infostar jest także Regionalnym Przedstawicielem Firmy POSNET- preproducenta kas i drukarek fiskalnych.
 
Projektujemy serwisy WWW, rezerwujemy dla naszych klientów deomeny internetowe, prowadzimy serwer kont pocztowych czy serwerów wirtualnych.

Instaluje i konfiguruje również serwery internetowe dla firm. Nie obawiamy sie tu stosować nowych i wydajnych rozwiązań dzięki systemowi operacyjnemu Linux. Oferujemy uruchomienie wszystkich standardowych usług internetowych, takich jak serwery poczty elektronicznej, serwery baz danych, serwery WWW i wiele, wiele innych!
 
Program firmy Infostar do obsługi hotelu i restauracji pracuje w wielu ośrodkach na terenie całego kraju. Wśród nich wymienić można: TINA, Procter & Gamble, Lando, ZREW w Warszawie, Wodnik we Wrocławiu, Łysogóry w Kielcach, OSW TP SA w Borkowie, Uroczysko PKO BP w Cedzynie, Orion w Sosnowcu, OSW HENKEL w Stąporkowie i wiele innych.

Powrót »

Kim jesteśmy?

FutureHub Klaster ICT to powiązanie kooperacyjne powstałe z inicjatywy Kieleckiego Parku Technologicznego. Misją klastra jest budowa silnego ośrodka współpracy branży IT/ICT w Polsce.

Więcej »

Co robimy?

Podejmujemy działania i inicjatywy wspomagające rozwój i funkcjonowanie podmiotów gospodarczych z branży IT/ICT.

Więcej »


		
		
Central Europe Cooperating For Success European Regional Development Found

Projekt "Central European Living Lab for Territorial Innovation" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu dla Europy Środkowej.