Członkowie Klastra

ABSORTIS Arkadiusz Karliński

Adres:
Ul. Toporowskiego 5/33, 25-533 Kielce

info@absortis.pl
www.absortis.pl

Firma ABSORTIS Arkadiusz Karliński powstała w 2009 roku. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim naszym Klientom rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie. Świadczymy usługi w zakresie szeroko pojętego rynku oprogramowania dedykowanego. Skupiamy się na tworzeniu różnorodnych aplikacji, które wspomagają funkcjonowanie firm oraz pomagają w rozwiązywaniu codziennych problemów osób prywatnych. Każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie, tak aby oprogramowanie, które od nas otrzymuje w pełni spełniało jego potrzeby i oczekiwania.

Firma ABSORTIS nastawiona jest głównie na realizację projektów dedykowanych dla innych przedsiębiorstw, także jako podwykonawca.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie z zakresu programowania w językach Delphi oraz C#. Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania typu okienkowego w środowisku Delphi oraz specjalizowanych modułów z wykorzystaniem framework DotNetNuke. Tworzymy także strony internetowe z wykorzystaniem technologii ASP.NET i ASP MVC.


Powrót »

Kim jesteśmy?

FutureHub Klaster ICT to powiązanie kooperacyjne powstałe z inicjatywy Kieleckiego Parku Technologicznego. Misją klastra jest budowa silnego ośrodka współpracy branży IT/ICT w Polsce.

Więcej »

Co robimy?

Podejmujemy działania i inicjatywy wspomagające rozwój i funkcjonowanie podmiotów gospodarczych z branży IT/ICT.

Więcej »


		
		
Central Europe Cooperating For Success European Regional Development Found

Projekt "Central European Living Lab for Territorial Innovation" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu dla Europy Środkowej.